“Igapäeva tegevused võtavad võimust?”

Mida see lause tähendab? Kas sa ei ela oma elu iga päev ja lihtsalt kiire vahend ülesannete täitmiseks? 

Kui tunnete, et igapäevaelu survestab teid ja päevad näivad sulanduvat üheks halliks massiks, kus täidetakse ülesandeid üksteise järel, hoolimata teie kavatsusest võtta rohkem aega enda jaoks, siis küsige endalt:
Miks ma ei ela nii, et iga päev oleks minu unelmate elu?

Elu on enesejuhtimine, valikute tegemine ja vastutuse võtmine oma sügavamate eesmärkide täitmise eest.

Kui te ei tee asju, millel on teie jaoks tähendus, siis on see elu raiskamine. Igapäevaelu ja ülesanded on osa igaühe elust, kuid küsimus on selles, kuidas me nendesse suhtume, ja kui need tunduvad koormavad või tüütud, siis tähendab see, et midagi peab muutuma.

Muutuste eelduseks on teadmine, mida sa tõeliselt tahad ja mis on esimene samm, mida sa selle muutmiseks astud.

– Kui igapäevaelu hõlmab laste eest hoolitsemist enne tööpäeva, siis pidage meeles, et see aeg autos on võimalus parandada oma suhteid nendega – tõenäoliselt tahtsite lapsi ja head suhteid nendega – milline suurepärane võimalus seda arendada, neid tundma õppida.

– Või kui olete ummikus, kasutage seda kui kvaliteetaega oma partneriga või kuulake harivat podcasti või lihtsalt olge oma mõtetega, esitage endale mõned suured küsimused elu kohta ja lihtsalt jälgige vastuseid, mis tulevad.

– Kasutage aega liikluses või poes järjekorras seistes selleks, et õppida oma mõtteid vaigistama, inimesi jälgima, empaatiavõimet õppima jne.

– Või kui (mõned) tööülesanded tunduvad tüütud rutiinina, küsige endalt, kuidas need aitavad teil saavutada oma elus suuremaid eesmärke ja unistusi. Ja kas need unistused ja suuremad eesmärgid on sinu enda või kellegi teise omad? Kas ma tõesti PEAN asju tegema või teen neid tegelikult sellepärast, et tahan kellelegi meeldida või viib see töö mind kuhugi, kus on minu eesmärk?

Meil on alati valikuvõimalus. 100% alati- muuda olukorda või muuda oma suhtumist. Kui te ei saa olukorda muuta, peate muutma oma vaatenurka. Kui te ei saa muuta perspektiivi, siis muutke olukorda – uurige, kas te tõesti tahate seda asja oma elus või arendage oma oskusi või paluge abi või volitage kedagi teist midagi tegema jne.

Ja muidugi, kui vajate abi, olen ma teie jaoks olemas mentorina, treenerina või terapeudina, et aidata teil jõuda oma elu nektarini.