Mul oli hambavalu, mida ma proovisin mitu päeva valuvaigistitega maha suruda. Mõneks tunniks töötas kenasti, kuni uue doosi võtmiseni.
Lootsin, et ehk läheb ise üle, aga muidugi ei läinud. Lõpuks jõudsin hambaarsti juurde ja välja tuli, et vaja on juureravi. Ehk mitte lihtsalt valu vaigistamist või pindmist augu parandamist, vaid päriselt juureni minemist ja kogu jama puhastamist. Mida rohkem ma organisatsioone ja juhtimist vaatan, seda enam tundub mulle, et me teeme väga sageli täpselt […]
