Minust

Olen toetanud inimeste arengut rohkem kui 15 aastat. Selle aja jooksul olen viinud läbi üle 1000 koolituse ning olnud juhiks u 2000-le spetsialistile ja 60-le juhile Swedbankis, Omnivas ja If Kindlustuse Balti organisatsioonis. Usun, et minu äritaust ja sügav huvi inimese vastu terapeudina on suurepärane kombinatsioon meeskondade ja eelkõige juhtide koolitamisel ja arengu toetamisel.

Hariduselt olen matemaatik ja organisatsioonikäitumise magister. Õpin Holistika Instituudis holistiliseks regressiooniterapeudiks, et tuua juhtimisse terviklikku inimkäsitlust. 

Ma soovin, et iga juht oleks läbi mõelnud, milline on tema juhtimisjalajälg ehk milline tunne jääb inimestele koostööst temaga ning milline on pärand organisatsioonile. Kõik algab juhi enda suhtest iseendaga.

Inimeste suhe iseendaga loob võimaluse headeks suheteks ümbritsevatega – tööl, kodus, maailmas laiemalt. Eriti oluline on juhi enda kontakt iseenda sisemaailmaga, sest sellest sõltub juhi side ja suhe meeskonnaliikmetega, millest omakorda sõltub side ja suhe organisatsiooniga.

Minu tegemiste sügavam MIKS: “Olen õnnelik ja tänulik, et saan anda inimestele võimaluse heita pilku oma tõelisse sügavusse.” 

 

Süsteemsus

Oskan siduda erinevad osad (organisatsioon, juht, meeskond, töötaja, isiksus) tervikuks ja lihtsustada keerulisi kontseptsioone.

Autentsus

Eristun aususe ja avatusega iseendast rääkides. Jään erinevates suhtlusolukordades autentseks, nautides iga inimese isiklikku eripära.

Sügavus

Julgustan inimesi vaatama sügavamale iseendasse. Aitan neil, oma teadmistele ning kogemustele toetudes, leida sobivad tööriistad ja lahendused eesmärkide täitmiseks.

Tutvustusvideo

Play Video
Ettevõtte andmed

Juhtimisjalajälg OÜ
Reg. nr: 14664123
KMKR: EE102149801
Swedbank: EE842200221071087608

Täiskasvanuhariduse majandustegevusteade nr 234242
(õpperühmad: Isikuareng 0031; Juhtimine ja haldus 0413)

Sotsiaalmeedia