Juhtimiskoolitused

Koolituse panen kokku ja viin läbi alati vajadusest lähtuvalt. Koolituspäeva sees olevate teemade käsitlus sõltub grupist ning minu professionaalsus on olla paindlik. Täpne fookus sõltub juhtide kogemusest, organisatsioonist ja eelkõige isiklikest eripäradest koolitatavate puhul. Allpool on vaid mõned formaadid ja näited teemadest. Koolitan nii eesti kui inglise keeles. 

Tagasiside

Ivaris on olemas hea juhi 10 tunnust: ta mõistab mis ta teeb, ta motiveerib, ta ehitab koostöövõrgustiku, on ekspert, julgeb otsustada, on distsiplineeritud, uuenduslik, realist, on eeskujuks ja võtab vastutust. Ning neid oskusi ja teadmisi oskab Ivar suurepäraselt edasi anda. Iga ettevõte on võidus, kes temaga tulevikus saab koostööd teha!
Pirjo
Omniva, regioonijuht
5/5
Üliülipositiivne! See sõbralik ning koolitaja loodud toetatud keskkond oli lihtsalt suurepärane!
Alan
Osales Fontesega koostöös tehtud koolitusel "Alustava juhi stardipakett"
5/5
Lihtsalt suurepärane koolitaja! Teadmiste-kogemuste-isiksusega! Sealjuures väga loovalt haarab koolitusse ka koolitusseltskonna!
Koolitusel osaleja
Osales Fontesega koostöös tehtud veebikoolitusel "Vastutuse võtmine"
5/5
Meeldis Ivari arutluskäik ja kaasamisviis ning et tegu polnud slaidide vaatamise koolitusega. Igatahes meie juhid lahkusid koolituselt inspiratsioonist tulvil ja valmis asju läbi uue perspektiivi analüüsima.
Birgit
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
5/5
Koolitus on ühest küljest teoreetiline, kuid teisalt väga praktiline. Ivar koolitajana laseb arutleda ja jõuda inimestel läbi arutelude lahendusteni, samas juhtides neid arutelusid professionaalselt ja tasakaalukalt nii, et iga koolitatav jõuab protsessi käigus kõrgemale tasemele isiklikust arengus. Olen tänulik Ivarile, kes lõi läbi koolituse keskkonna isiklikuks arenguks. Aitäh.
Peep Siim
Keskkonnaagentuur
5/5
Ivar andis edasi nii palju mõtteid ja iseennast ning tegi sellega kogu koolituse sisu paeluvaks ja kaasahaaravaks. Koolitaja lähtus olemasolevast grupist ning vastavalt sellele olid ka valitud teemad.
Koolitusel osaleja
Swedbank
5/5
Väga praktiline ja nö holistiline vaade juhtimisele
Koolitusel osaleja
Fontesega koostöös tehtud koolitus "Alustava juhi stardipakett"
5/5
Ivari koolitus avab inimesed ja tõstab seeläbi tiimi vahelist usaldust hüppeliselt. Läbi erinevate harjutuste õpetab Ivar vaatama endasse ja aitab sul leida selle olulise, millele just praegu keskenduda. Kogu koolitus oli sundimatu ja mõnusa vooluga ehk isegi n-ö skeptikud tundsid ennast hästi.
Birgit Lahtein
Swedbank
5/5