“Müüge seda, mida teie klient vajab!” – Ma ei usu seda!

Juhtimiskoolitajana, kellel on juhtimiskoolituse taust, kuulen sageli kiirete lahenduste ja koheste tulemuste pakkumist. Paljud inimesed keskenduvad ka siin LinkedInis töötubadele, mis lubavad probleemidele koheseid lahendusi ja väidavad, et kõik tõhusad vahendid, mida nimetatakse “10 sammu, et…” või “3 kõige tõhusamat vahendit” jne, tõstavad tulemusi üleöö. Ma saan sellest täiesti aru ja see on kiire viis tähelepanu saamiseks. Ka minul kui juhtimiskoolitajal on kiusatus keskenduda sellisele lähenemisele.

Kuid ma ei usu seda lähenemisviisi.

Kui me keskendume oma inimeste juhtimise koolitustel inimestele nii, et mõtteviis selle taga on ikkagi tulemuste toomine, siis me lihtsalt jätkame seda, mida oleme seni teinud. a me näeme tagajärgi – ülemaailmne vaimse tervise kriis, vaikne loobumine, vähene pühendumine, viha ühiskonnas.

Kindlasti on finantstulemused ettevõtte ellujäämise ja kasvu jaoks eluliselt tähtsad.

Kuid pärast seda, kui sellele aspektile on liiga palju tähelepanu pööratud, peavad kaasaegsed juhid seadma prioriteediks ka oma meeskonna psühholoogilise ja vaimse heaolu. Meil on vaja vahendeid, mis keskenduvad INIMESELE, mitte ainult nende tulemustele. Selle saavutamiseks on meil vaja tahet mõista oma rolli mõjutajana. Kõik juhtimiskoolitajad koos juhtidega on mõjutajad. Kui me jätkame ainult TULEMUSTE edendamist, jättes tähelepanuta tõelise sügava inimliku poole või eluga tegelemise, siis riskime, et saagime maha oksa, millel me ühiskonnana istume.

leadership