Lõdvestage oma keel ja teie meel rahuneb.

Süütunne, et ei tee midagi, on tavaline võitlus, eriti ettevõtjate jaoks, kes on harjunud pideva tegutsemisega.

Olen viimasel ajal mõistnud, et mitte midagi tegemata jätmine ei ole laiskus; see on enesehooldus ja veelgi enam – see on seemne tulevaste puude jaoks.

Võtke omaks vabadus lihtsalt olla. Pidage meeles, et tootlikkus ei tähenda ainult seda, et teete rohkem, vaid ka seda, mis on oluline. Tegelikult tekivad uued arusaamad sageli siis, kui lubate endale hetki vaikust. Olulised asjad võivad tekkida vaikimisest, mitte hirmust või murest tuleviku pärast.

Ja kui teil on raske oma meelt vaikseks saada, on olemas lihtne tehnika: Lõdvestage keel (ja õlad). Vaatame, mis teile avaneb!

Kui me oleme mõtetes kadunud, hoiab meie sisemine dialoog keele tagumist osa pingul. Lihtsalt selle lõdvestamine võib aidata seda sisemist jutuajamist vaigistada. Nii et lubage endale armu, et teha vähem, mitte midagi, ilma süütundeta. Teie heaolu väärib seda.

Pildil on üks minu kassidest, Huna, muretseb elu pärast ainult siis, kui ta seisab silmitsi reaalse olukorraga, mitte eelnevalt muretsedes. Mulle meeldib üks Lõuna-Ameerikast pärit põlisrahva lähenemine: loomad on inimesest arenenum versioon. Mis puutub asjade kergemini võtmisse, siis see on kindlasti üks asi, milles loomad on inimesest arenenumad.

Laisklev kass