Pidev võitlus: tasakaalu leidmine aktiivsuse ja alandlikkuse vahel.

Kui me kasvame professionaalselt, on oluline leida tasakaal aktiivsuse ja tagasihoidlikkuse vahel.

Aktiivne olemine kõigi meie ees seisvate probleemide suhtes on ühine ettevõtte ootus, kuid mõnikord on aktiivne olemine lihtsalt selleks, et näidata, et ma olen aktiivne, kuigi ainus asi, mida vajate, on aktsepteerimine ja alandlikkus asjaolude suhtes.

Aktiivsus aitab meil liikuda edasi, saavutada eesmärke ja tulla välja uute ideedega. Püüda kõike kontrollida võib olla ahvatlev ja inimesed arvavad ikka veel, et nad on suuremad kui elu ja saavad elu kontrollida. Tulemuseks on läbipõlemine.

Teisest küljest tähendab tagasihoidlik olemine seda, et võtame elu sellisena, nagu see tuleb, ja oleme rahul sellega, kes me oleme, ilma et püüaksime teha midagi, mis teeskleb midagi sellist, mida me ei ole. Ettevõtete maailmas on mänge, mida sa niikuinii kunagi ei võida. Ma proovisin. Palju. Ma olen näinud. Palju. See ei ole kunagi toiminud.

Nende kahe õige kombinatsiooni leidmine on see, kus toimub tõeline kasv ja õnn. Sa peaksid olema aktiivne, kuid sa peaksid olema ka aus iseenda suhtes, millal aktsepteerida asju nii nagu nad on (see ei tähenda loobumist ja lahti laskmist, aktsepteerimine on aktiivne energia).

Head näited on koondamised (täistööajale taandatud töötajate arvu surve) ja ettevõtte struktuuri muutmine. On üllatav, kui paljud inimesed on nii stressis sellistest paratamatutest ettevõtte elutsüklitest.

Elu võib olla palju nauditavam, kui me mõnikord lihtsalt aktsepteerime elu ja ettevõtte rütme ja mänge sellisena, nagu nad on. Vaatlejal on tavaliselt elus rohkem rõõmu ja lõbu kui stressis ohvrile.

Pildi autor on Maddy Freddie

work hard, stay humble