Muutes oma fookuse probleemide lahendamiselt enese avastamise ja sisemise kooskõlastamise hõlbustamisele, soodustame sügavamat muutust ja püsivat rahuldust neis, keda me teenime.

Pole midagi näha ega leida. Kõik sõnad ei anna sulle seda, mis sul juba on. Sa oled juba valgustatud. Tark otsija läheb seetõttu sissepoole ja leiab tõelise mina,” ütles Trisha Caetano mõned aastad tagasi ja see on olnud minuga viimased aastad.

See tsitaat on sügavaks aluseks neile, kes aitavad teisi nende teekonnal edu poole, olgu nad siis personalipartnerid, juhid, juhid, treenerid, mentorid, terapeudid, partnerid, vanemad või lihtsalt inimesed.

Oma rollidele sellest vaatenurgast lähenemine võimaldab meil ületada traditsioonilisi probleemikeskseid ja neuroosikeskseid lähenemisviise teistele inimolenditele. Selle asemel tunneme ära loomuomase tarkuse ja täielikkuse igas inimeses.

Kui me lähtume sellest lähtekohast, tekivad tõelised lahendused, mis tõepoolest mõjutavad inimeste elu ja organisatsiooni edu. Muutes oma fookuse probleemide lahendamiselt enese avastamise ja sisemise kooskõlastamise hõlbustamisele, soodustame sügavamat muutust ja püsivat rahulolu neis, keda me teenindame.

Mentoritele, terapeutidele ja treeneritele on see üsna selge ja on osa meie õpingutest, kuid sama oluline on Caetano tsitaat meeles pidada ka personalipartnerite ja -juhtide jaoks.

Foto: Cottonbro Studio Pexelsist, et esindada kolmanda silma kontseptsiooni. Kolmanda silma idee sümboliseerib sisemist nägemist, mis ületab füüsilise nägemise ja võimaldab sügavamat mõistmist, arusaamist ja vaimset kasvu.

third eye concept