Klient ei vaja enam teist kohtumist

Üks suurimaid rõõme minu kui mentori või terapeudi töös on hetk, mil ma märkan, et mu klient ei vaja enam teist kohtumist.

See on hetk, mil ma näen, et nad on oma teekonnal jõudnud kohta, kus neil on rahu, enesekindlus ja selge arusaam oma järgmistest sammudest. Mis veelgi olulisem – nad kiirgavad enesekindlust.

See on üks ilusamaid aspekte üks-ühele töös, näha oma klientide muutumist. Sageli on need muutused märgatavad nende kehahoiakus, pilgus ja keeles, kui nad meie koosolekule astuvad. See on märgatav isegi Zoomi koosolekute ajal. See on suurim tunnustus minu tööle ja parim tagasiside.

On imeline tunne, et sinu roll ei ole enam väärtuslik selle inimese jaoks ja et ta saab elus ilma sinuta edasi liikuda. Kõige ilusam kompliment terapeudile ja mentorile. See tõestab, et olete suutnud pakkuda neile vahendeid ja tuge, mida nad vajasid oma teekonna jätkamiseks ja uute kõrguste saavutamiseks.

Võimalus olla tunnistajaks ja hõlbustada neid muutusi on uskumatult rahuldust pakkuv ning ma olen tänulik võimaluse eest toetada ja juhendada neid nende teel kasvu ja eneseteostuse poole.

not wanted