Jah, see pilt on AI-ga tehtud, aga see ütleb kenasti kõik ära selle, mida hetkel kõige enam teha naudin ja kuna olen Eestist hetkel ära, siis hea meelega teen ikka 1-1 tööd edasi!

Klientidega online-s pidevalt kohtudes, saan aru kui väga mulle seda tööd meeldib teha. Iga kord on kliendil ja muidugi ka mul endal mingid uued taipamised ja edasiminekud elus!

Niiet, anna aga märku kui saan olla Su teekonnal kaaslaseks! Kes mind siin pikemalt jälginud teavad, et põimin kokku eri meetodid oma mentorluses ning ei ole kinni ühes konkreetses meetodis. Igal meetodil on oma piirangud ja ükski klient ei mahu ühegi meetodi alla ära täielikult.

PS. Personalijuhid on tihti küsinud, et kas kohtun ka inglise keeles. Yes, of course!

Tekst pildil: Ivar Raav, Holistiline juhtimiskoolitaja ja mentor. Mõnikord on vaja selgust ja kõrvaltvaajata pilku. Üks-ühele mentorlus.