Enda elu juht

Aastavahetuse paiku kirjutasin märkmikusse järgmised laused, sest olin kuulnud, et see, mida endale sisendada ja kuhu energia suunata, siis see juhtub. Mõtlesin siis proovida. Kaotada polnud ju midagi. Panin kirja asjad, mille osas teadsin, et need on suuremad kui tol hetkel oleks julgenud realiseerida või kohati isegi unistada. Ega kohe julgenudki.

Aga julge pole mitte see, kes midagi ei karda, vaid see, kes oma hirmudele vastu astub. Päriselt enda korraldatud (professionaalse) elu suunas hirmuta astuda. Pidin ju raha teenima ja vastupidine (ehk raha teenib mind) kõlas toreda mõttena, aga kaugena.

Täna tulid need laused meelde ja avastasin, et ma olengi selliseks oma elu kujundanud, mis tol hetkel tundus kauge unistus kuskil kauges tulevikus. Möödas pole isegi 8 kuud! Hakka või uskuma, et ise kujundame elu vastavalt sellele, millele tähelepanu (mõtted, öeldu, teod) ehk energiat anname.

Kirjutasin detsembris 2020 endale nii:
“Mu elu kulgeb kerguse ja rõõmuga. Ma olen terve, heas vormis, täis harmooniat, rahu ja õnne. Ma tõmban enda juurde inspireerivaid inimesi ja pakun neile väärtust loovat inspiratsiooni. Ma elan külluses ja tänasest teenib raha mind. Olen ümbritsetud inimestest, kes aitavad üksteisel unistusi ellu viia. Olen teadlik oma tõelisest väärtusest. Elu on suurepärane! Ma naudin iseenda poolt juhitud paindlikku elukorraldust.”

Oma elu uue mõtestamise teel on paratamatu ka nö hinge pime öö, kus tahad olla üksi, ei taha suhelda ja tahad olla justkui kookonis, aga samas ei taha ka. Saad aru, et midagi toimub sinuga, mingid vanad mustrid ja hirmud tunduvad nii mugavad, kuhu tagasi pöörduda (eks elu pakub ju võimalusi ka), aga kui lähed sellest sisemisest segadusest läbi ja jääd endale kindlaks isegi kui sa ei tea, mis seal ees ootab. Lihtsalt usaldad. Ükskõik kui palju põlved ka ei väriseks. Siis see, kuhu jõuad, on teekonda väärt! Sel perioodil on eriti toeks need, kes on selles juba olnud või vähemalt pool sammu eespool või ka need, kes sinu teekonda kahtluse alla seavad. Mõlemaid on väga vaja! Naudin iga hetke iseenda poolt juhitud paindlikus elukorralduses!