Eesmärkid muutuvad: Isikliku ja organisatsioonilise kasvu vaade

Kas olete kunagi mõelnud, kui palju võib meie seatud eesmärkide tähendus aja jooksul muutuda?

Me elame ajastul, kus me ootame inimestelt sageli rohkem, kui see võib olla realistlik.

Meie liigi ajalugu ulatub sadade tuhandete aastate taha, samas kui organisatsioonilise maailma ajalugu on suhteliselt lühike, umbes 150-200 aastat. See ajalooline perspektiiv toob esile, kuidas inimeste vajadused ja eesmärgid on aja jooksul muutunud.

Organisatsioonide maailmas kipume aga unustama, et inimeste vajadused muutuvad – nagu nad on läbi aegade muutunud.

Olen oma karjääri jooksul kogenud, kuidas töö ärimaailmas tundus esialgu meeldiv, kuid aja jooksul muutusid minu huvid ja väärtushinnangud. Lõpuks ei leidnud ma enam rahulolu lõputu aruandluse ja riskide vähendamisega, vaid avastasin, et minu kireks on inimeste arengu toetamine.

Täna töötan rollis, mis võimaldab mul keskenduda sellele, mis mulle tõeliselt meeldib – aidata teistel arendada oma potentsiaali🌟.

See teekond on õpetanud mulle, kui oluline on mõista ja tunnistada, et meie eesmärkide tähendus võib ja peaks aja jooksul muutuma, sest see peegeldab meie sisemist kasvu ja arengut.

Rõhutan, kui oluline on olla avatud muutustele ja kohandada oma eesmärke vastavalt isiklikule arengule ja muutuvatele asjaoludele.

Igaüks meist väärib võimalust tegeleda tööga, mis toidab meie hinge ja toetab meie püüdlusi.

Kas olete kogenud sarnast eesmärkide muutumist oma elus või karjääris? Milliseid samme olete astunud, et kohandada oma tegevust vastavalt oma arenevatele eesmärkidele?